Rodinné centrum Stonožka

Maminky s dětmi se scházejí dvakrát týdně v herně rodinného centra (RC) Stonožka v přízemí budovy SVČ. Činnost v kroužku „Cvičení rodičů s dětmi“ je organizovaná. Děti se učí říkadla, básničky, písničky, hrají na hudební nástroje, cvičí a tancují, zdokonalují koordinaci pohybů, procvičují motoriku, vnímají sebe sama v kolektivu a cizím prostředí. Navazují nová přátelství, což jim usnadňuje lepší vstup do mateřských škol. Podobně i maminky tady poznávají nové kamarádky a vyměňují si zkušenosti. RC Stonožka se dělí na dvě věkové skupiny: „Cvičení rodičů s dětmi 1“ je určen pro menší děti od 7 měsíců do 1,5 roku, kroužek „Cvičení rodičů s dětmi 2“ zejména pro starší děti ve věku od 2 do 4 let. Rozdělení však není závazné a záleží spíše na tom, v které skupině se bude dítě lépe cítit.

Kromě organizovaného programu nabízíme další aktivity a služby.

Maminkám na mateřské a ženám, které mají dopoledne čas, nabízíme kondiční cvičení, během něhož rádi pohlídáme jejich ratolesti. Nově nabízíme i službu Hlídání dětí.

V RC Stonožka rádi přivítáme všechny, kdo si chtějí hrát a přitom se něco nového naučit. Pokud se chcete jen podívat, je to také možné. Nabízíme několik způsobů plateb, více informací najdete ZDE.

Rodinné centrum vedla teta Martina, která je nyní na mateřské dovolené. Nyní vede centrum teta Veronika a teta Hanka.

Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese kunetkova@svclipnik.cz.

 Prostory herny RC Stonožka si můžete i pronajmout. Více informací najdete ZDE.

Fotogalerie – hlídání dětí

Přehled zájmových útvarů v RC Stonožka ve školním roku 2017/18:

Cvičení rodičů s dětmi 1
Cvičení rodičů s dětmi 2
Kondiční cvičení s hlídáním dětí
Hlídání dětí


Nejbližší plánované akce a kurzy v RC Stonožka

Masáže dětí