Rodinné centrum Stonožka

Maminky s dětmi se scházejí dvakrát týdně v herně rodinného centra (RC) Stonožka v přízemí budovy SVČ. Činnost v kroužku „Cvičení rodičů s dětmi“ je organizovaná. Děti se učí říkadla, básničky, písničky, hrají na hudební nástroje, cvičí a tancují, zdokonalují koordinaci pohybů, procvičují motoriku, vnímají sebe sama v kolektivu a cizím prostředí. Navazují nová přátelství, což jim usnadňuje lepší vstup do mateřských škol. Podobně i maminky tady poznávají nové kamarádky a vyměňují si zkušenosti. RC Stonožka se dělí na dvě věkové skupiny: „Cvičení rodičů s dětmi 1“ je určen pro menší dětí od přibližně roku do dvou let, kroužek „Cvičení rodičů s dětmi 2“ zejména pro starší děti ve věku od 2 do 4 let. Rozdělení však není závazné a záleží spíše na tom, ve které skupině se bude dítě lépe cítit.

Nově nabízíme i „Cvičení pro miminka“. Tento kurz je určen těm nejmenším, od půl roku do roku. Věříme, že se vám tato novinka bude líbit.

Do rodinného centra Stonožka se v roce 2018/2019 vrací po mateřské dovolené teta Martina a na všechny děti se moc těší.

Kromě organizovaného programu nabízíme další aktivity a služby:

Maminkám na mateřské a ženám, které mají dopoledne čas, nabízíme kondiční cvičení, během něhož rádi pohlídáme jejich ratolesti.

Ve školním roce 2018/2019 se rodinné centrum Stonožka také zapojuje do akce Celé Čte dětem. Určeno i pro nejmenší čtenáře. Čtení doplněno zábavnými aktivitami. Vstupné zdarma. Termíny budou zveřejňovány postupně.

V RC Stonožka rádi přivítáme všechny, kteří si chtějí hrát a přitom se něco nového naučit. Pokud se chcete jen podívat, je to také možné. Nabízíme několik způsobů plateb, více informací najdete ZDE.

Případné dotazy rádi zodpovíme na e-mailové adrese havlasova@svclipnik.cz

Prostory herny RC Stonožka si můžete i pronajmout. Více informací najdete ZDE.

Fotogalerie – vybavení Stonožky


Přehled zájmových útvarů v RC Stonožka ve školním roku 2017/18:

Nejbližší plánované akce a kurzy v RC Stonožka

Fotogalerie