Nabízíme

Pravidelná zájmová činnost

Volný čas můžete trávit i aktivně. Vyberte si u nás z široké nabídky zájmových útvarů. Na své si přijdou lidé všech věkových generací. Pro nejmenší je tu Rodinné centrum Stonožka, pro seniory Akademie či cvičení pro zdraví. Popularitě se těší zejména taneční kroužky, letitou tradici má folklorní soubor Maleníček, nabízíme i zábavu s pejsky v kynologii a agility. Přehled zájmových útvarů naleznete ZDE.


Příležitostná činnost

V průběhu roku pořádáme řadu akcí pro veřejnost v budově SVČ i mimo ni. Lednový večerní pochod kolem města, karneval, pálení čarodějnic, dopravní soutěž mladých cyklistů, horolezeckou soutěž, mikulášskou nadílku a další, v rámci Rodinného centra Stonožka se konají pravidelná výtvarná odpoledne pro nejmenší nebo jednorázové akce.


Tábory

V průběhu prázdnin nabízíme tematické příměstské tábory pro děti. Více o plánovaných táborech se dozvíte ZDE.


Kulturní činnost

V Kulturním domě Echo, v centru města či v galerii Konírna zajišťujeme kulturní, společenské a vzdělávací akce a pořady (koncerty, besedy, divadla), veletrhy, jarmarky, městské slavnosti nebo výstavy, plesy, často ve spolupráci s městem. Patří sem Svatojakubské hody, koncerty Lipenského kulturního léta, letní promítání, veletrh zdraví, rozsvícení vánočního stromu, adventní koncerty, kinokavárna a další.


Pronájmy prostor

Plánujete svatbu, narozeniny, výročí nebo jinou oslavu? Nabízíme prostory k pronájmu. V KD Echo je k dispozici velký sál i kavárna. Kavárnu pronajímáme i v Konírně. Potřebujete si pronajmout prostor pro jiné aktivity? V budově SVČ je i k tomuto účelu klubovna, dětská herna RC Stonožka, nebo taneční sál se zrcadly. Více informací najdete ZDE.