Závěrečná Stonožka

Konec května je vždy spojen se slavnostním zakončením pravidelných cvičení pro rodiče s dětmi. Pro velký zájem rodičů a dětí jsme tentokrát připravili hned několik závěrečných lekcí. V pondělí 27. května od 10:00 hodin se rozloučíme s těmi nejmenšími dětmi, které se scházejí vždy v pondělí. Navštěvovat tento kroužek mohly všechny děti již od šesti měsíců. Jednalo se o novinku v naší nabídce, která si však rychle získala své příznivce.

Cvičení v úterý a čtvrtky má již svou tradici a cvičíme ve dvou věkově rozdílných skupinách. Od jednoho do dvou let a od dvou do tří let. S těmi menšími se rozloučíme v úterý 28. května od 9:30 hodin. Ty starší budou mít svou závěrečnou lekci ve čtvrtek 30. května také od 9:30 hodin.

Děti a maminky se mohou těšit na slavnostní závěrečnou lekci, která nám uzavře velmi úspěšný ročník v rodinném centru Stonožka. Můžete se těšit na cvičení, které bude doplněno o soutěže, tvoření a pohoštění. Vstup na tyto akce je zdarma. Zavítat k nám mohou i děti s maminkami, které pravidelně naše cvičení nenavštěvovaly, ale chtěly by se podívat, jak takové cvičení probíhá a případně se příští rok k nám přidat.  Chystáme pro vás opět pestrý program od pravidelného cvičení, přes tvořivé dílny až po čtenářská odpoledne pro nejmenší. Na všechny se těší teta Martina. S případnými dotazy se obracejte na e-mail havlasova@svclipnik.cz.