SVČ již chystá letní příměstské tábory

Děti ještě nejsou ani v polovině školního roku, ale SVČ již nyní pro Vás připravuje letní tábory. Než však vypuknou letní prázdniny, nabízíme rodičům i dětem příměstské tábory, které se uskuteční v nejbližším období.

Již v pátek 1. února v pavilónu SVČ proběhne pololetní příměstský tábor pod vedením Hany Kunetkové. Stejná vedoucí se postará i o jarní příměstský tábor, který bude v termínu od 18. do 22. února. Čeká na vás napínavé dobrodružství doplněné tematickým tvořením. Děti se mohou těšit i na karneval. Cena za jeden den 300 Kč. Přihlášky  na tyto tábory jsou již nyní na webových stránkách www.svclipnik.cz.

A co chystáme na léto 2019? Kromě oblíbeného tanečního a gymnastického tábora se můžete těšit na hudebně pohybový tábor plný Mimoňů. Nebude chybět ani vědecké či přírodovědecké zaměření tábora. Připravujeme pro vás i novinku! Dětský příměstský tábor s angličtinou. Více informací a přihlášky budou k dostání od měsíce března.

Díky dotaci, kterou SVČ získalo v loňském roce z fondů Evropské unie, nabízíme možnost získat rodičům dotovanou cenu tábora pro své děti. Podmínkou je, aby rodiče dětí měli trvalé bydliště v jedné z 32 obcí, které spadají do spolku MAS Moravská brána, z. s. Více informací o této dotaci a podmínkách jejího uplatnění získáte na našich webových stránkách či v kanceláři SVČ.