O taneční kurzy je v Lipníku stále větší zájem

Po úspěšných podzimních kurzech pro páry jsme pro vás připravili spolu s lektorem Filipem Swětíkem lednové navazující Taneční kurzy pro manželské a přátelské páry. Zde se naučíte například tango, quickstep, sambu a salsu. Kurzy začínají v úterý 8. ledna a zahrnují celkem 5 lekcí (data jednotlivých lekcí na plakátech nebo na www.svclipnik.cz). Začátky těchto kurzů od 19:00 hodin.

Kurz zahrnuje také vstup na závěrečnou VEŘEJNOU TANČÍRNU, která se uskuteční v pátek 25. ledna od 21:00 hodin. Na tuto tančírnu jsou zváni všichni milovníci tance. Můžete se pobavit a zatančit si nejen společenské tance. Vstupné na tuto zajímavou akci je 150 korun. Lístky si můžete zakoupit v předprodeji v kanceláři SVČ či v TIC.

Nově si můžete vyzkoušet i kurz LATINO FIT, což je kurz pro jednotlivce, který bude probíhat vždy před kurzem pro páry, a to od 18:00 hodin. První lekce proběhne také v úterý 8. ledna. Zde se jedná o kondiční kurz s hubnutím, spalováním kalorií a prvky latinskoamerických tanců.

archív Regina fotografie

Nemůžeme zapomenout ani na Taneční pro deváťáky, které startují 27. února a budou probíhat každou středu od 16:30 hodin do 18:00 hodin. Kurzy zahrnují celkem 9 lekcí a závěrečný ples. Podmínkou je společenská obuv a oblečení. Všechny kurzy probíhají v KD Echo. Hlásit se můžete na e-mail vzimmerova@svclipnik.cz.