Chystané akce v KD Echo

Již pár měsíců nabízí SVČ dárkové poukazy na kulturní akce pořádané v KD Echo. Možná i vy jste takovou poukázku našli pod stromečkem, proto bychom vás rádi upozornili na několik zajímavých akcí, které můžete v roce 2019 navštívit.

Pokud jste nadšenec divadla, jistě nevynechejte situační komedii Divadla Artur: Můžu k tobě? V úterý 15. ledna se na vás od 19:00 hodin těší Bořek Slezáček, Jindra Kriegel, Michal Kavalčík, Eva Decastelo a další. Vstupné v předprodeji 390, na místě 440 korun. Na úterý 9. dubna od 19:00 hodin máme pro vás připravenou lahůdku. One woman show Simony Stašové v bravurní komedii o hledání sebe sama s názvem Shirley Valentine. Vstupné v předprodeji 440, na místě 490 korun.  Výběr divadelních představení završí ve čtvrtek 16. května od 19:00 hodin Divadlo Štěk & spol. s představením Koule. Jedná se o hranické divadlo, které představí původně rozhlasovou hru Davida Drábka o příběhu slavné atletky. Vstupné v předprodeji 120, na místě 170 Kč.

Jestli máte rádi více koncerty, i pro vás nabízíme pestrý výběr. Již v lednu, a to ve čtvrtek 31. ledna si můžete přijít do KD Echa poslechnout místní kapelu LIHUS, která je známá například  z koncertů Lipenského kulturního léta. Tato kapela zvládne zahrát Čechomory, Mišíka i Cranberries. Vstupné na koncert je 80 korun. Před tímto koncertem můžete s dětmi navštívit Večerní pohádkové dobrodružství, které startuje od KD Echo v 16:30 hodin. Jedná se o dobrodružnou procházku pro dospělé s dětmi večerním Lipníkem. Více informací k této akci na webu www.svclipnik.cz či na havlasova@svclipnik.cz. V pátek 22. března pro vás chystáme také zajímavou akci. A to další koncert:  Lenka Dusilová s kapelou Baromantika. Vstupné 440, na místě 490 Kč. A v říjnu se můžete těšit na koncert Bratrů Ebenů, kteří v Lipníku již s úspěchem vystupovali. Všechny zmiňované koncerty začínají v 19:00 hodin.

Mezi zajímavé akce také patří Travesti show: Divoké kočky, která proběhne ve čtvrtek 14. března a velmi oblíbený Lipenský košt s CM Okybača, na který se můžete těšit v sobotu 16. března. Kromě toho pro vás v KD Echo připravujeme pravidelné kinokavárny, které se zaměřují na žánrově odlišné filmy. Výběr akcí doplňují zajímavé přednášky z nejrůznějších oborů. Pokud máte zájem zakoupit dárkový poukaz svým známým k narozeninám, není problém. Poukazy jsou stále v prodeji. Platnost 1 rok od zakoupení.