Rodinné centrum Stonožka nabízí nové aktivity s Martinou Havlasovou

Hned několik nových aktivit připravilo pro nejmenší ratolesti Středisko volného času. Všechny bude mít na starosti Martina Havlasová, která se do Střediska vrátila po mateřské dovolené. Na co se můžete těšit?

Každé pondělí od 9 hodin začínáme s kroužkem „Cvičení pro miminka“. Tento kurz je určen pro děti již od šesti měsíců. Pro děti od jednoho roku nabízíme „Cvičení rodičů s dětmi 1“, které se koná každé úterý a čtvrtek od 9 hodin. A pro děti od dvou let nabízíme „Cvičení rodičů s dětmi 2“, které je v plánu také v úterky a čtvrtky, ale od 10 hodin. Pokud je však vaše dítě velký spáč a na 9 hodin se k nám nedostanete, můžete dorazit na 10 hodin. Důležité je, aby děti i rodiče byli spokojení. Pro maminky opět nabízíme i Kondiční cvičení s hlídáním dětí, které začíná stejně jako v minulosti ve středu v 9 hodin.

Další novinkou je výtvarná dílna pro děti, která se uskuteční jednou za měsíc, vždy v pondělí. Na první tvoření se můžete těšit 15. října od 16 hodin.

Pokud máte zájem o kurz masáží dětí a kojenců, neváhejte se informovat v kanceláři SVČ, protože i tento kroužek u nás nabízíme po osobní domluvě. A rovněž tento kurz vede certifikovaná instruktorka Martina Havlasová.

A pokud si potřebujete zajít na nákup nebo k lékaři, každý pátek vám vaše ratolesti po domluvě rádi pohlídáme.

Děti se mohou těšit na novou výzdobu a hračky, které jsou pořízeny díky grantové podpoře města.

Věříme, že si z naší bohaté nabídky vyberete a budeme se těšit na první setkání ve čtvrtek 20. září od 9:30 hodin, kdy proběhne úvodní hodina. Kurz pro miminka začíná až v pondělí 15. října.