Šou jednoho pianisty a dvou náruživých múz předvedou v Echu Pogodová s Dolinovou

Ve čtvrtek 18. ledna přijďte do Echa na divadlo. Sandra Pogodová, Michaela Dolinová a Václav Tobrman se v 19 hodin představí v inscenaci Už zase miluju. Vstupenky prodáváme za 230 Kč v předprodeji, za 280 Kč na místě. Akademici platí polovic.

Máme tu dvě herečky.

Herečky, které zpívají.

Zpěvačky, které hrají?

 V čem jsou lepší?

 Rozhodně v tom, jak poradit dalšímu. Muži, umělci, pianistovi, skladateli.

Poradit? To ženy umí nejlépe. Ale běda, když je neposlechneš. Navíc když to jsou múzy. Ty nevěru neodpustí. Uměleckou nevěru. To se pak stěhují jinam. Jinak radí držet se svých starostí a úzkostí. Tyto negativní emoce dávají pocítit, že umělec žije a tvoří.

Ale zpět na začátek.

Máme tu dvě herečky…

Herečky, které rády zpívají.

Ale proč z toho hned dělat představení?

Michaela: Během své cesty divadly, kabarety a muzikálovými produkcemi jsem se sblížila s některými písněmi tak, že jsem si je nechala. V srdci i ve své tónině. Na někdy, na příště. To někdy je teď. I múzy si chtějí splnit svůj sen. A když už mám i příběh a mocného pianistu a o něco lepší zpěvačku, než jsem já… to bych byla blázen, abych si to s nimi neužila. A vy taky. Užijte si to s náma − múzama.

Michaela Dolinová:

Začínala v Divadle Kladno, Karlínském hudebním divadle. V současné době ji můžeme vidět v Semaforu či Metru (Domaci@stesti.hned, Coco Chanel), v divadlech Hybernia a Broadway. 12 let působila jako moderátorka v TV Nova, v seriálech Ulice, Ordinace v růžové zahradě. Vrátila se i k počasí − na TV Barrandov. www.michaeladolinova.cz

Sandra Pogodová

Čtyři roky účinkovala v muzikálu Jesus Christ Superstar. Prošla několika divadly, až před 10 lety zakotvila v Divadle Na Fidlovačce. Točila filmy s J. Jakubiskem, M. Poledňákovou, J. Herzem, V. Drhou, J. Soukupem, Z. Troškou… V televizi NOVA hrála hlavní roli v sitcomu Helena, byla Bohunou v Doktorech z Počátků a nesmíme zapomenout na Stáňu z Rodinných pout.

Václav Tobrman

Multiinstrumentalista, zpěvák a příležitostný herec působící v několika hudebních tělesech. Pochází z Rakovníka, kde v roce 2004 zabodoval v anketě Forte (1. místo v kategorii Piano). V Praze vedly jeho cesty pianisty a zpěváka přes bary, kavárny, restaurace a hotely až do Divadla Na Fidlovačce, Státní opery Praha a Mezinárodní konzervatoře Praha, ve které byl korepetitorem na Muzikálovém a Jazzovém oddělení. V roce 2013 získal třetí místo v soutěži Pianista roku, v roce 2014 získal druhé místo v téže soutěži. Jako herec se objevil v seriálech Svatby v Benátkách a Ohnivé kuře.