V únoru zajděte na Manželský čtyřúhelník

Divadelní inscenaci Manželský čtyřúhelník předvedou ve čtvrtek 15. února v 19 hodin v Echu herci Dana Homolová, Michaela Badinková, Daniel Rous a Martin Kraus. Hru napsal a zrežíroval Jakub Zindulka. Vstupenky v předprodeji koupíte za 330, na místě za 380 Kč.


O čem to je?

Manželé Juklovi jsou dlouholetými přáteli manželů Tupých. Květa a Růžena pracují ve stejné mateřské školce, Míra a Radim jsou inženýry ve stejném výrobním podniku. Proto není divu, že se jako každý rok chystají společně oslavit Silvestra. Alkohol teče proudem, a tak vtipkování žen o tom, jak jsou muži neschopní, negalantní, líní, a jak se s nimi nedá žít, a stesky mužů o tom, že ženy se nedají pochopit, vyústí ve furiantskou sázku, která vede k neobvyklé výměně manželů. Jak to dopadne…..?!?!

Zdroj: www.ctyruhelnik.cz

A něco o hercích?

Dana Homolová

Po studiu herectví na DAMU nastoupila angažmá v Divadle Jaroslava Průchy v Kladně, kde vytvořila desítky hlavních rolí, převážně komediálních. Hostovala v HDK, v ABC, v Ypsilonce, v Divadle J. K. Tyla. Objevila se v muzikálech (Chicago, Pomáda), vystupuje často v zábavných TV pořadech. Hrála např. ve filmech Mravenci nesou smrt, Playgirls, Watterloo po česku či Bestiář. Je majitelkou Fanny Agentury.

Daniel Rous

Po Státní konzervatoři v Praze hrál ve VČD v Pardubicích, pak v Černém divadle Jiřího Srnce a v Činoherním klubu. Hostoval v HDK, v Kalichu, v Rokoku nebo ABC. Má trvalejší zázemí v Divadle na Fidlovačce (Tramvaj do stanice Touha, Eva tropí hlouposti…). Je stálým hostem MD v Mostě. Má na kontě řadu TV seriálů (Pojišťovna štěstí, Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Anděl…). Věnuje se také dabingu.

Michaela Badinková

Absolvovala herectví na Státní konzervatoři v Bratislavě a na DAMU. Hrát začínala v Divadle Andreje Bagára v Nitře a v Loutkovém divadle v Žilině. Po angažmá v muzikálu Pomáda přesídlila do Prahy a v nyní hraje v Divadle Na Fidlovačce. Role ve filmu Jak básníci neztrácejí naději byla výrazným obratem v její umělecké kariéře. Učitelku Lenku Drápalovou ztvárňuje v TV seriálu Ulice od roku 2005.

Martin Kraus

Vystudoval JAMU v Brně. Byl členem činohry Divadla na Vinohradech, spolupracuje s divadlem v Řeznické. Kromě divadelních prken jej můžete vidět v mnoha filmech (Dračí doupě, Kouzla králů, Kanadská noc, Duch nad zlato…) a TV seriálech (Ulice, Vyprávěj, Cesty domů, Ach, ty vraždy!, Svatby v Benátkách…)