V únoru startují taneční (nejen) pro deváťáky, také Karibik a kurz pro manželské a přátelské páry. Nezapomeňte se přihlásit

Kurz lektora Filipa Swětíka a jeho partnerky začne od 28. února, už nyní se ale můžete hlásit. Pokud chcete umět hezky tančit standardní a latinskoamerické tance, pak neváhejte. A i když jsou kurzy určené zejména pro žáky osmých a devátých tříd, přihlásit se do nich může kdokoliv. Kromě těchto kurzů se v případě dostatečného zájmu otevřou i další. Karibik a taneční pro manželské a přátelské páry.

Taneční odstartují 28. února, zahrnují celkem 9 lekcí, které završí závěrečná tančírna plánovaná na pátek 4. května. Uskuteční se každou středu vždy od 16.30 do 18 hodin v KD Echo, jejich cena za osobu činí 1600 Kč. Částka zahrnuje mzdu tanečních mistrů, ale také poplatky za provoz sálu, ochrannému svazu autorskému, náklady na závěrečnou tabuli, květinovou výzdobu, hudbu, propagaci, informační materiály atd. Není požadován zcela společenský oděv. Dívkám postačí sukně a halenka či šaty, chlapci mohou přijít v košili a společenských kalhotách. Podmínkou je ale společenská obuv.

V případě dostatečného zájmu otevře Filip Swětík ještě další dva kurzy. Karibik a taneční pro manželské a přátelské páry. Oba se budou konat v termínech tanečních pro deváťáky. Ovšem v jiných časech. Karibik potrvá od 18.15 do 19.15 a jeho cena činí 1200 Kč za osobu. Kurzy pro manželské a přátelské páry trvají od 19.30 do 21 hodin, jejich cena činí 1600 za osobu.

Filip Swětík je ostravský vrcholový tanečník mezinárodní třídy, špička ve svém oboru, vicemistr ČR v showdance 2014 a semifinalista MS v showdance 2015, reprezentant na mistrovství Evropy a mistrovství světa.  Zájemci o jeho kurz se mohou hlásit do 23. 2. 2018 na e-mailu sulakova@svclipnik.cz. Uvádět mají své jméno, telefonní kontakt a e-mailovou adresu. Více informací naleznete na www.dance-art.cz.